An error has occurred. 0 Error decoding JSON data: Syntax error Call stack # Function Location 1 JApplicationCms->execute() /var/www/html/administrator/index.php:51 2 JApplicationAdministrator->doExecute() /var/www/html/libraries/cms/application/cms.php:261 3 JApplicationAdministrator->dispatch() /var/www/html/libraries/cms/application/administrator.php:152 4 JComponentHelper::renderComponent() /var/www/html/libraries/cms/application/administrator.php:98 5 JComponentHelper::executeComponent() /var/www/html/libraries/cms/component/helper.php:380 6 require_once() /var/www/html/libraries/cms/component/helper.php:405 7 JControllerLegacy->execute() /var/www/html/administrator/components/com_login/login.php:22 8 LoginController->display() /var/www/html/libraries/legacy/controller/legacy.php:702 9 JControllerLegacy->display() /var/www/html/administrator/components/com_login/controller.php:45 10 JViewLegacy->display() /var/www/html/libraries/legacy/controller/legacy.php:664 11 JViewLegacy->loadTemplate() /var/www/html/libraries/legacy/view/legacy.php:216 12 include() /var/www/html/libraries/legacy/view/legacy.php:677 13 JModuleHelper::renderModule() /var/www/html/administrator/components/com_login/views/login/tmpl/default.php:20 14 Joomla\Registry\Registry->loadString() /var/www/html/libraries/cms/module/helper.php:170 15 Joomla\Registry\Format\Json->stringToObject() /var/www/html/libraries/vendor/joomla/registry/src/Registry.php:366
previous arrow
next arrow
Slider
زنان و سلامت

زنان و سلامت

بهداشت زنان و سلامت
مصارف عمومی بیمارستان

مصارف عمومی بیمارستان

مصارف عمومی بیمارستان ها
تجهیزات خود مراقبتی

تجهیزات خود مراقبتی

تامین تجهیزات خود مراقبتی
بیهوشی و تنفسی

بیهوشی و تنفسی

تجهیزات تنفسی و هوشبری
تجهیزات اتاق عمل

تجهیزات اتاق عمل

تجهیزات اتاق عمل و جراحی
قلبی و عروقی

قلبی و عروقی

تجهیزات قلبی و عروقی
تجهیزات بخیه و پانسمان

تجهیزات بخیه و پانسمان

تامین تجهیزات جراحی و بخیه
اورولوژی

اورولوژی

محصولات اورولوژی
 تیم‌های خاص برای چالش‌های خاص

تجربه همکاری با پیشگامان صنعت پزشکی

هولدینگ پزشکی مبنا با بیش از سی سال فعالیت در زمینه واردات و تولید محصولات مصرفی پزشکی توانسته است یکی از پیشگامان حوزه سلامت در کشور باشد.
این گروه هم اکنون از نظر وسعت خدمات وکیفیت بالای محصولات خود در سطح جهانی و کارنامه همکاری با کمپانی های مطرح سلامت جهان و همچنین تلاش در جهت گام نهادن در عرصه تولید ملی و اشتغال زایی توانسته است با افتخار به برندی ملی تبدیل شود. این مجموعه همواره بر این اصل استوار بوده که بهترین شریک تجاری برای مشتریان خود باشد.

Image
در یک نگاه
بودن در کنار مشتری و تضمین کیفیت محصولات و خدمات همیشه یکی از اهداف اصلی شرکت مبنا طب است. تلاش مجموعه مدیریت گروه، همواره بر ایجاد وفاداری و ماندگاری مشتریان استوار است. شرکت مبنا طب برای تکمیل زنجیره‌ی ارتباطی خود با مشتریان و نیز همراهی همیشگی آن‌ها، به منظور اطمینان مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات، اقدام به همکاری با شرکت های مطرح در سطح دنیا کرده است.

ماموریت

شرکت مبنا طب فعالیت خود را در سال 1365 با همکاری شرکت بزرگ مدیکیت هند توانست آغاز کند.در طی این سال ها این شرکت سعی کرده با همکاری شرکت های بزرگ برای تامین خدمات و تجهیزات در داخل و خارج ایران فعالیت کند.

چشم انداز

شرکتی خوشنام، منظم، حرفه‌ای و چابک که با اتکا به سرمایه‌های انسانی شایسته، در پی ارایه خدماتی متمایز منطبق بر خیر اجتماعی به مشتریان وفادار و فرهیخته خود در سطح کشور است.

در یک نگاه

شرکت مبنا طب، مدیریت و گسترش راه های تجاری جدید و خدمات منحصر بفرد در صنعت پزشکی و درمان به منظور افزایش سهم بازار، ایجاد اعتماد و رضایت مشتری.